Pro Ann Moučkovou

13. prosince 2012 v 21:51 | Larra |  JEDNODÍLNÉ
Je jen další podzimní dlouhý den a ty zas nemáš co dělat, všchny tvoje kámošky, už nějekej program mají a se svym klukem ses rozešla asipřed měsícem,takže si řekneš,že se půjdeš teple oblíknout,uvaříš kafe do termosky a jdeš se projít po tvém oblíbeném londýnskem parku.Ano bydlíš v Londýně,přistěhovala jsi se sem spolu s celou rodinou, když ti bylo 5 a tvému bráškovi 3.
Tak jsi tedy vyšla, dnes byl opravdu hodně pochmurný deN,pravý anglický počasí,řela sis a vzpomněla na krásné Česko.Chybělo ti. Tvoje milovaná babička,která ti byla ždy oporou,vždy ti pomohla a vyslechla tě.Tvoje o rok straší sestřenice,kterou si brala jako starší sestru, strašně ti vadilo,že se vídate jen o Vánoce a přes Skype.
Jak si tak přemýšlela o svém domově,ani sis nevšimla,žes ze svého oblíbeného parčíku až k nějaké tmavé skryté uličce,jen s jedněma dveřma.Lekla ses,ale než sis to stihla jakkoliv rozmyslet,dveře se rozrazili a v nich stál kluk s velikými hnědými kadeřemi a zelenými oči.Byl strašně krásnej. Myslelas,žes našla kluka svého snů,dokud se vedle hnědovlaého kluka neobjevil roztomilý klučina s šibalským úsměvem amodrýma očima. Toto byl ON, ten kluk ,kterého si vídala ve svých snech,to byl ten,kterýho sis všude malovala. Z tvého snění tě vytrhl až nějaký volající hlásek jakoby z dály,zaposlouchalas ses do něj.
Ten hlásek řikal:,, Hej bloncko..jo ty..Pojd sem..´´ otočila ses .. Nikde nikdo nestál,jen ty a ti dva hezounci.
,,To bylo na mě..??´´ zeptala ses a otočila zpátky k nim
,,Né, na tu vedle tebe..!?´´ řekl ironicky ten kudrnáč a blondáček se rozchechtal,ty ses ještě jednou ohlídla ,opravdu nebyl nikde nikdo,tak si se k nim vydala
,,Ahoj..´´ pozdravilas je
,,Počkat tady něco nehraje..´´ řekli zaraženě kluci
,,Děje se něco..??´´ zeptala ses podiveně
,,No..nešílíš,neječíš,nevejskáš.. Prostě nic,jen úsměv..!!´´ odpověděl ti Niall
,,Proč bych měla vejskat..??´´
,,Né. nic to neřeš..´´ usmál se kudrnáč, ,,Jo a já jsem Harry,tohle je Niall´´
,,Já jsem Ann..´´ představila ses
,,Super a nechceš přijít zejtra k nám na oběd..??´´ zeptal se Niall
,,Jo jasně ráda´´ odpovědělas ,pak jste si vyměnili telefoní čísla,kluci ti dali adresu a zase někam běželi

*DALŠÍ DEN*
Je deset hodin a ty se začínáš připravovat na dnešní oběd,chceš vypadat krásně a sexy,ale zároven tak aby si nikdo nemyslel,že se kvůli nim moc fintila. Nakonec vyhrála košile a černé legíny .Přes to si hodila XXl pončo a na nohy vzala svoje oblíbené kozačky.Takhle ses cítila nejlepe.
Ok ..Už je jedenáct pryč, měla bys vyjít,řekla sis.A jaks řekla,taks udělala. Po půl hodince už si byla před jejich barakem,byl opravdu obrovský..No co,asi maji pěkně zbohatlýho tatíčka.
Crrrr...!! Zazvonilas,otevřít ti přišel uplně nějaký cizí kluk.
,,Ahoj já jsem Zayn..´´ přestavil se
,,Ann´´ oplatilas mu přestavení..
,,Jo já vim..´´ usmál se na tebe a už tě vedl do velikého obýváku
Byl strašně veliký, skoro jak celý váš byt.Měli tu dokoce i krb, velikánský stůl,asi tak pro lidí a počkat..Co dělali na stěně ty platinový desky a momnet,proč jsou na nich vyfoceni všichni zde přítomni..?? Oni jsou slavní..!! Proto sem měla včera šílet. Pomyslela sis a utíkala ven z domu, ani si nevěděla proč,vždyt si byla pozvaná na večeři k megastar.To ti,ale vadilo a tys nevěděla proč.

A jak to všechno dopadlo..??
Když si tenkrát utekla, všichni ti začali volat na mobil,tys to,ale ignorovala.Takhle se ti to dařilo skoro měsíc,pak sis zašla do Starbuck pro kafe a hadej kohos potkala ..Ano Nialla.. Všechno jste si spolu vyřikali a začali spolu chodit, nevydrželo to sice dloduho,asi jen 2 roky,ale i tak to pro tebe bylo krásné
-----------------------------------------------------------
Nic moc já vim.. Nějak mi dochází nápady k 1-dílovkám .. ://
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama