Splněný sen? - kapitola 2

4. listopadu 2012 v 21:21 | Veru |  Splněný sen?
Nějak nemám náladu na psaní, tak aspoň kraťounká kapitolka..
Koment potěší :) Veru


Je to pár dní, ale mě se to zdá jako rok, od chvíle, co jsem poslala svoje odpovědi do soutěže o Golden Ticket. Dneska bude konečně vyhlášení. Doufám že to vyhraju. Moc šancí si nedávám, ale snažímse tomu věřit, protože ,,Ať už si myslíš, že to dokážeš, nebo že to nedokážeš, v obou případech máš pravdu" Zbožňuju citáty :)
* * *
Ta škola se tak vlekla! První hodinu byla angličtina, to jsem byla celou dobu na facebooku, kdyby náhodou vyhlásili vítěze dřív. Pak byla fyzika, tam jsem si netroufala mít mobil venku. To samé na češtině. O matiku jsme psali nějakou písemku. Vlastně ani nevím, na co to bylo, ale nenapsala jsem ani čárku. To ty nervy. Po příroďáku byla hodina volna, kterou jsem strávila zalezlá v šatně, zase na facebooku. Teď jsem se po dvouhodinovce těláku konečně doplazila domů.

Už budou čtyři, takže zapínám notebook a přihlašuju se na facebook. S nezájemem odklikávám upozornění a jedu hned na stránky Sony music. Je za pět čtyři a já se už klepu nedočkavostí. Dalších deset minut neodtrhnu oči z obrazovky notebooku a jenom mačkám a mačkám F5. Konečně nový příspěvek. Výherkyně nám nezvedá telefon. Pokud ho nezvedne do 24 hodin, budeme volat náhradnici. Vykulím oči a popadnu svůj mobil. Je skoro nemožné, abych si nevšimla příchozího hovoru když jsem měla celý den mobil jako přilepený k ruce. Žádný zmeškaný hovor sapozřejmě nemám.

Konečmě mi to dojde. Když mi nevolala, nevyhrála jsem. Skoro mi vyhrknou slzy. A já si to tak přála. Skoro jsem i začínala věřit tomu, že mám nějakou šanci. A teď je pryč. Zběžně projedu komentáře. Některé directionerky se rozčilují, ež ta, která vyhrála není žádná pravá directionerka, protože kdyby byla, celý den by se od telefonu nehnula. Asi je to přehnané, ale začínám s nimi souhlasit. Já bych si zasloužila vyhrát mnohem víc! Já se od mobilu nehnula! Celý den jsem nemyslela na nic jinýho než na tu soutěž! A ona pak vyhraje nějaká blbka, co stejně určitě soutěžila jenom proto, aby se mohla podívat do New Yorku? Co je to za spravedlnost? Vztekle jsem zavřela notebook a šla shánět čokoládu. Co je na nervy lepšího než čokoláda?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama