Do třetice všeho dobrého .. 5.díl

2. listopadu 2012 v 16:14 | Larra |  Do třetice všeho dobrého..

Z pohledu Laury
,,Jo Harry vim ,že jste v Praze jen na týden a chápu ,že je to sakra málo ,ale ty zas pochop ,že já jsem ještě školou povinná a musim do školy ,jo vim ,že máš řidičák a peněz jako málo kdo ,ale máma mě u tebe přes noc ,přes školu , nenenchá ,vydrž to do zítra ,to už budem jen a jen spolu... Pa .. Zejtra ve 4 tě čekám ´´Zaklapnu laptop spolu se skyepem na kterým sem právě ted dohovořila se svým klukem ,který přijel do Prahy a já s ním ztávím celej jeden krásný týden .. Vyšlo to tak nádherně ,oni s kapelou na turné propagující jejich nové album a mi jarmí prázdniny ..
Musim si jít všechno zabalit ,abych byla hotová až pro mě Harry přijede ..

Z pohledu Harryho :
,,Takže ve 4 budu se těšit '' vypnu webku a přemýšlím o tom co se ted stalo ... Můj život se za poslední dobu ,co chodim s Laurou,tak změnil.. Když si vzpomenu na ten její dopis ..Byl zároven krásný a vtipný .. Pak jsem uviděl odkaz na twitter a facebook ,jednim dechem jsem ho natukal do vyhledávače a uviděl jeji fotku ,byla tak nádherná a zároven ,tak nevinná a přírodní ..
Rychle jsem si ji follownoul na twiiteru a přidal do přátel na Facebooku ..
A zejtra se s ní mám konečně potkat Face to face ,už ne jen přes webku ..!!
Jak já se těšim ..!!

Z pohledu Kiki :
Uáááá..!! Zejtra si pro mě ve tři přijede Niall a odveze k nim do hotelu,kde společně s celou kapelou a Laurou ztrávíme celý prázdniny ..!! Těšim se ..!!

Další den:
Z pohledu Laury: Je 15:08 a před domem zastavuje černý auto z něhož vystupuje ...Žena s nákupem ..!! :// Tohle už je asi po 10x dneska ..!! Ale najednou .. LIMUZÍNA...?? A z něj vystupuje Kika ..?? Niall..?? Loui..?? Elle..?? Dann..?? Liam..?? Zayn..?? a Harrold ..??
JO ..!! Jsou to oni ..!! Ani se nestačim pořádně nadechnout a už slyšim zvonek a v něm :Hi are you Laura Vytásková..?? řekne hluboký mužský hlas .. Yes yes it´s me ..!! odpovím .. Ikdyž se moje angličtina v poslední době zpešila ..furt to neni ono ..!! Pustím je dovnitř a pak už slyšim jen Louiho sandwich ..!! A všichni se na mě svalí ,miluju je ..

Najednou ucítím ten nejsladší polibek na světě .. A slyšim I love you .. !! Na tohle jsem čekala celej život .. !! ,,I love you too'' .. :))

Po půl hodině vítání :
,,Tak už konečně všichni nalezte do tý limuzíny ..!!´´ řve Liam a mi ho poslušně poslechnem nalejzáme do limuzíny s pocitem,že tento týden si naprosto užijem ..

Dodatek od adminky / autorky :Hvězdičky ,nebo komenty potěší ..!!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama