Splněný sen? - Prolog

28. října 2012 v 21:12 | Veru |  Splněný sen?
Takže, je tu prolog k mé první kapitolové povídce na tomhle blogu. Je to kratší a jaksi o ničem, ale je to prostě seznámení s Katie - holkou bez kamaráů a s jednou obzovskou láskou - samozřejmě One Direction.
Snad se bude líbít.
VeruČauky, jmenuju se Kateřina, ale to jméno nesnáším! Říkejte mi Kate, Katie, nebo jakkoli jinak, jen ne Kateřino! Je mi čerstvých 15 a bydlím v Praze.
Zbožňuju One Direction a jsem na to hrdá! Zkuste jim přede mnou nadávat a probudíte se v nemocnici! Dobře, teď přeháním. Jsem hrozný introvert, takže bych nejspíš jen skolpila hlavu, zavrtala oči do země a poslouchala ty nadávky.
Většinu času kdy nejsem ve škole trávím doma u počítače. Ptáte se co tam celé dny dělám? Buďto chatuju se svojí nejlepší a zároveň jedinou kamarádkou, kterou znám bohužel jenom z facebooku (já vím, ubohá bilance, jediná kamarádka, a navíc jen virtuální), nebo se učím angličtinu v online kurzech.
Tak a teď už si určitě říkáte, že jsem fakt divná. Asi máte pravdu, ale ta angličtina je důležitá pro splnění mého snu. Chci se odstěhovat daleko odtud a začít nový život. Ale to je ten vzdálenější cíl. Ten, který bych si mohla a chtěla splnit ještě dřív je setkat se s One Direction, a hlavně s Harrym. Harry, moje platonická láska :D Ty jeho vlasy! Ten jeho úsměv! Ten jeho hlas! Já se s ním prostě musím setkat! Nedělám si naděje, že by se zamiloval zrovna do mě, ale prostě ho musím vidět! Už říct mu jen to Hi a vidět, jak se usměje a odpoví, i když třeba jen z povinnosti, by bylo tím splněným snem! A šance na splnění toho snu je tady! Díky MTV a Sony music. Díky za tu šanci. Díky za soutěž o Golden Ticket!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama