Friend or boyfriend - PŘEDMLUVA

28. října 2012 v 21:00 | Larra |  Friends or boyfriend


Ahojky jmenuji se Cleare
Píše se rok 2010 a já bydlím v Anglii v Doncasteru,spolu s mým o 2 minuty starším bratrem (dvojčetem ) Jamieim a rodičema .
Mám skvělej život.At už ve škole,doma ,nebo v soukromí .. Momentálně mě vůbec nic netrápí.. :) Proč taky..??
Tatka spolu s naším sousedem a velikým přítelem panem Tomlinsonem šéfuje veliké firmě na prodej elektroniky,která je známá po celém světě.. Což znamená ,že ani na fínance si naše rodina nemůže ztěžovat,proto spolu s Tomlinsnovými jezdíme 2x ročně už asi ....No hodně dlouho,vlastně si nepamatuji,že bychom nikam nejezdili.. :DD .. na dovolené .. V zimě do Alp hezky na tejden lyžovačku a v létě na dva tejdny na Kypr na opalovačku .. :))
Nebo naše dad-week v létě ..Taky strašně úžasná věcička ,neni to sice zas tak stará tradice jako dovolené ,ale tradice to taky je. spočívá v tom,že každé léto jedem na týden do Francie pod stan .Jen tatkové a děti ,někdy jde už o život ,ale miluju to.Náš tatka to mám asi trochu jednuduší než pan Tomlinson ,ten se musí postrat o 6 dětí a náš táta jen o nás s Jamiem..!! Ale Louis panu Tomlinsonovi (nejstarší dítě a zároven jediný syn) rád pomáhá,miluje svoje sestry ,chtěl by být učitelem,t .. :)) To mi připomíná ,že už se naše cesty brzo rozejdou .. Loui pojede naa univerzitudo Londýna ,ikdyž řikal něco o tom,že zkusí X-factor,(zpívá sice hezky a já mu věřim,vim však taky o konkurenci zpěváků .. ,ale to už mu asi nevimluvim) a já na univerzitu do Manchestru .. Každej hold máme jiné zájmy a proto voíme jiné školy,Loui pedagogickou a já botanickou.Bude mi strašně chybět. Je to taková moje malá spřízněná dušička,těch zážitků co s nimi mám ,naše bunkry na stromech ,koupaní v jezerech ,nebo lezení po stromech pro jablka,kradení mamce mrkve ze záhonů,nikdy nezapomenu ,jak na něj mamka křičela,že snědl všechnu mrkev a ona ted nemá co dát Fizzy do polívky .. :DD Málem jsme s bráchou čůrali smíchy .. :´DD

Bude mi chybět.. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama